Po całorocznych trudach i wyrzeczeniach zawiązanych z regularnym trenowaniem, młodzi adepci futbolu mogli świętować zakończenie obecnego sezonu.  Z tej okazji jawiszowicki klub końcem czerwca zorganizował Piknik Rodzinny, w ramach którego na młodych zawodników czekała moc atrakcji  i to nie tylko tych sportowych.

Impreza rozpoczęła się ogólnorozwojową rozgrzewką, po której każda z grup młodzieżowych trafiała do poszczególnych trenerów. Pod ich okiem, na wyznaczonej części boiska dzieci wzięły udział w różnorodnych grach i zabawach piłkarskich.

Ponadto rozegrano serię spotkań pomiędzy rodzicami i ich pociechami, zorganizowano licytację kolekcjonerskich koszulek, a także ciekawych atrakcji, w tym przelotu śmigłowcem, czy przejazdu Mustangiem. Było malowanie twarzy, zabawa na dmuchańcach, losy z cennymi nagrodami, a także strefa gastronomiczna, w której na zawodników czekały kiełbaski, grochówka i pyszne ciasto.

(fot. ML Misiek)

1 KOMENTARZ

  1. Gratulacje dla całej społeczności LKS Jawiszowice. Miło widzieć jak klub tętni życiem. Świetny piknik rodzinny, udany Memoriał Grzegorza Grzywy a także dalsze prace polepszające funkcjonalność obiektu.
    Trzeba też zaznaczyć wysokie czwarte miejsce seniorów w lidze wojewódzkiej (jak dotąd najwyższe w historii klubu). LKS jest najwyżej sklasyfikowaną drużyną podokręgu Oświęcim a także drugą w okręgu Wadowice-Oświęcim-Chrzanów. Serdeczności i sukcesów w nadchodzącym sezonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.