Jak co roku w styczniu, jawiszowicki LKS wziął udział w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Goczałkowice-Zdrój. Halowe zmagania są już tradycyjnie jednym z punktów przygotowań zespołu do nadchodzącej wiosennej rundy ligowej. 

Tegoroczna rywalizacja była dla zawodników z Jawiszowic niezwykle udana. Podopieczni trenera Przemysława Pitrego nie dali szans swoim turniejowym rywalom i całość zmagań zakończyli na zasłużonym pierwszym miejscu.

Wygrywając grupę, w półfinale skład pokonał gospodarzy 2:1, zaś w finale takim samym wynikiem odprawił przeciwników z Rajczy.

Królem strzelców zawodów – z trzema trafieniami – został gracz LKS-u, Daniel Kabara.

(fot. ML Misiek)

 

6 KOMENTARZE

 1. Co to za przygotowania do rundy, w której bierze udział z biedą 7 zawodników?
  I to jest poważne podejście do obowiązków?
  TFU!

  5
  7
   • 1. “Mało poważne podejście do gramatyki”, jak to ładnie ujęliście, to w tym przypadku jedynie mała, przypadkowa literówka.
    2. Jakkolwiek nie liczyć; 7, 8 czy nawet niech będzie 9, to i tak jest to zaledwie wyimek całego zespołu, zatem nadal upieram się, że to mało poważne podejście.

    3
    3
    • Mała, przypadkowa literówka a zmienia sens całego zdania. 7, 8 czy 9 zawodników to żaden wyimek tylko zasadnicza część drużyny, której cała kadra to kilkunastu ludzi.
     Może to “mało poważne podejście” wynika z limitu zgłoszonych zawodników, więc z regulaminu tego turnieju halowego?

     2
     2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.