Przed nami obchody Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne obchody będą wyjątkowe. Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego.

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zwróćmy uwagę społeczeństwa na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz trudności, z którymi borykają się w życiu codziennym. Zachęcamy do śledzenia profilu Oddziału Małopolskiego na Facebooku, gdzie będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące wirtualnych obchodów – mówi Jolanta Kołdras z Małopolskiego Oddziału PFRON.

Nagraj film lub zrób zdjęcie z życzeniami z okazji 3 grudnia –  Dnia Osób Niepełnosprawnych. Życzenia udostępnij na Facebook`u i oznacz #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020. Udostępnimy je na naszym profilu! Życzenia możesz również przesłać na adres: Tutaj z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule.

Tegoroczne święto on-line będzie okazją do uhonorowania Laureatów wojewódzkiego etapu XVIII edycji Konkursu plastycznego, organizowanego przez PFRON, Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. „Tajemnica mojej wyobraźni”.

(źr., fot. oświęcim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj