Mieszkanka Jawiszowic Paulina Telega podczas odbywających się 15 września 2018 roku
w Radomiu Mistrzostw Polski Formacji Tanecznych Federacji Tańca Sportowego, wraz ze swoją Formacją Tańca Towarzyskiego “Elita New Team” – OCK, zajęła w kategorii formacji latynoamerykańskich powyżej 15 lat II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski.

Jawiszowianka wraz ze swoją formacją, została nominowana do udziału w Mistrzostwach Świata Formacji Tanecznych, które odbędą się 2 grudnia 2018 roku w Shenzhen w Chinach.

Wspaniała młodzież, pełna pasji- po latach ciężkiej pracy, wielu wyrzeczeń, wylanego potu, łez, a często i krwi ma szansę spełnić swoje największe marzenie- zatańczyć na parkiecie obok najlepszych formacji świata…

Żeby wyjazd mógł dojść do skutku, młodzi ludzie potrzebują wsparcia finansowego- koszty podróży, przygotowania zawodników, to nie mały wydatek.

10 listopada 2018 roku o godzinie 16:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert w wykonaniu formacji tanecznych Oświęcimskiego Centrum Kultury i zaprzyjaźnionych szkół tańca pt. “Spełniamy marzenia… Elita New Team China Tour”. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony będzie na zorganizowanie wyjazdu do Chin.

Dodatkowo Formacja utworzyła internetową zbiórkę, dzięki której można wpłacać pieniądze, które zostaną przeznaczone na organizację wyjazdu do Chin- liczy się każda złotówka: https://zrzutka.pl/2pm3hs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.