Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska zachęca samorządy, organizacje pozarządowe i inne podmioty do zgłaszania projektów do Polskiej Nagrody Krajobrazowej.

Konkurs jest elementem wdrażania Europejskiej Konwencji Krajobrazowej. Nagroda ma wyróżnić wzorcowe inicjatywy i działania w zakresie zrównoważonego planowania i gospodarowania krajobrazem.

Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno jednostki samorządu terytorialnego lub ich związki, regionalne dyrekcje ochrony środowiska, parki narodowe, parki krajobrazowe lub ich zespoły.

Zgłaszany projekt powinien być w pełni ukończony oraz dostępny dla społeczeństwa przynajmniej przez 3 lata przed datą przesyłania zgłoszeń do konkursu, tj. 30 listopada 2020 r.

Więcej na stronie Tutaj

(źr., fot. Oświęcim.pl)

6 KOMENTARZE

  1. Zaraz nie będzie co zgłąszać bo ta gmina się zapadnie prędzej czy później. zresztą już jest krater, bo trzęsie ta ‘czarna lawa’ pod ziemią hoho. A może to bomba złota?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.