9 stycznia 2022r., godz. 17.00, Ośrodek Kultury w Brzeszczach (sala widowiskowa)
Bilety : 50 zł. w przedsprzedaży do 27.12.2021 po terminie 60 zł.

Zapraszamy wszystkich miłośników operetki, musicalu oraz dobrej zabawy, na wyjątkowe wydarzenie – Koncert Noworoczny!
Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków.. słowem: całego wachlarza emocji…
Usłyszeć będziecie mogli najpiękniejsze i najznakomitsze melodie, popisowe utwory instrumentalne, zabrzmią duety wszech czasów jak i wspaniałe arie, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali.
Wspólny śpiew oraz noworoczny toast z artystami wprowadzą Państwa w  szampański nastrój.

W cenie biletu lampka szampana!

Gwiazdorska Obsada: Joanna Wojtaszewska – Sopran, Anna Jakiesz- Błasiak – Sopran, Kamil Roch Karolczuk – Tenor, Mikołaj Miko Król – Tenor, Kameraliści Zespołu Operetkowego.

Rezerwacja biletów w Ośrodku Kultury w Brzeszczach ( sekretariat tel. 32 2111 490 wewn.21) . Sprzedaż biletów w kasie Kina „Wisła”, online:www.bileteo.ok.brzeszcze.pl oraz na www.kupbilecik.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.