Ostatnio na naszą skrzynkę spływało od Was wiele sygnałów, dotyczących funkcjonowania gminnych placów zabaw. Mimo tzw. narodowej kwarantanny i akcji zachęcających do pozostawania w domach, sporo rodziców jak gdyby nigdy nic decydowało się spędzać wolne dni na placach zabaw ze swoimi pociechami. Jak wielce nieodpowiedzialne jest to zachowanie chyba pisać nie musimy…

Burmistrz Brzeszcz postanowił zatem oficjalnie zamknąć wszystkie gminne place i inne miejsca rekreacji, zakazując zabaw i przebywania w tych miejscach.

“W związku z ogłoszonym w całym kraju stanem epidemii, w trosce o zdrowie mieszkańców, Burmistrz Brzeszcz wprowadził zakaz korzystania z placów zabaw, siłowni plenerowych oraz innych obiektów sportowo – rekreacyjnych na terenie Gminy Brzeszcze” – podaje witryna internetowa Urzędu Gminy.

(źr. brzeszcze.pl, fot. luboni.pl)

 

 

7 KOMENTARZE

 1. Idziecie jak owieczki na rzeź. Dajecie sie rzadom masońskim sobą sterować. Jeszcze bedziecie sie pytać policje czy możecie sie wysrać

  2
  9
 2. A ja i tak bede z dziecmi korzystac z placu. Przestancie ludzie rozsiewac tej wymyslonej przez media sciemnionej epidemi. A co do zakazu to burmistrz nie ma takich kompetencji do ograniczania swobód obywatelskich.

  2
  18
  • Jak pójdziesz na plac zabaw zabierz ze sobą dowód osobisty żeby było łatwiej policji wypisać mandat.. no chyba że odmówisz ..to byłoby lepsze bo wtedy pójdzie sprawa do sądu a tam dostaniesz dotkliwą karę.
   PS.. Doczytaj sobie przepisy co do kompetencji burmistrza bo masz wielką lukę w głowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.