Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, prowadzą poszukiwania sprawcy kradzieży samochodu.

Do zdarzenia doszło w Brzeszczach na parkingu osiedlowym przy ulicy Kościelnej, gdzie mieszkaniec Brzeszcz w dniu 24 listopada 2020 o godzinie 17.00,  zaparkował swój samochód marki Renault Clio, koloru czerwonego,  rocznik 2018. Następnego dnia o godzinie. 13.00 stwierdzi kradzież pojazdu.

Policjanci poszukują złodzieja oraz skradzionego samochodu. Jednocześnie apelują do osób, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy kradzieży, bądź miejsca ukrycia pojazdu, o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nr telefonu  47 83 26 400 lub pod numer alarmowy 112.
Zapewniamy anonimowość.

 

2 KOMENTARZE

  1. Jak tam nasi Policjanci z Brzeszcz ? Znaleźliście złodziei Audi z pod kamery na Paderewskim chyba nie, , Ale dobra umieliście drugą szansę spalenie budki z lodami z nagraniem , też daliście Du*y WIEĆ CZEMU MIELIBYSCIE ZNALEŹĆ TO AUTO , NADAJECIE SIE TYLKO DO DAWNIA MANDATÓW MAŁOLATOM NA WIADUKCIE ! Ps przejazd koło wysypiska jest zlikwidowany , jedna miejscówka do spania odpadła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.