W dniu 5 października 2018 o godzinie 16.32 Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach na ulicy Partyzantów zauważyli dziwne manewry drogowe kierowcy Toyoty Corolli. W związku z tym dali kierowcy sygnał do zatrzymania się. W trakcie czynności okazało się, że  mieszkaniec Kęt wsiadł za kierownicę mając w organizmie 0,86 promila alkoholu.

O godzinie 16.45 w Oświęcimiu na ulicy Chemików policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem marki Ford Mondeo. Podczas czynności okazało się , że 48 – letnia mieszkanka Siemianowic Śląskich posiada sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

W dniu 6 października 2018 o godzinie 18.00 w Oświęcimiu na ulicy Koszykowej policjanci oświęcimskiej drogówki zauważyli nietrzeźwego motorowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że  33 – letni mieszkaniec Oświęcimia wsiadł na skuter mając  w organizmie 2,45 promila alkoholu.

W nocy z 6/7 października 2018 o godzinie 23.15 w Grojcu na ulicy Beskidzkiej policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 32 – letniego mieszkańca Bielska Białej, który kierował samochodem marki VW Passat w stanie nietrzeźwości  – 0,84 promila alkoholu.

Tej samej nocy o godzinie 3.00 w Brzeszczach na ulicy Siedliska policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali do kontroli drogowej 31 – letniego mieszkańca Gminy Brzeszcze, który kierował samochodem marki Honda Accord. Podczas czynności okazało się, że mężczyzna wsiadł za kierownicę mając w organizmie – 1,74 promila alkoholu, a dodatkowo posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

Źródło: Małgorzata Jurecka KPP Oświęcim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.