Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Brzeszczach podjęli skuteczne działania, w wyniku których odnaleźli 30-latka, który targnął się na własne życie. Dzięki błyskawicznej akcji mundurowych życie mężczyzny, który kilka chwil wcześniej zażył znaczną ilość lekarstw, zostało uratowane.

“Do zdarzenia w środę wieczorem w Brzeszczach. Dyżurny komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który wyszedł z domu w złym stanie psychicznym. Z informacji uzyskanych od rodziny wynikało również, że mężczyzna może targnąć się na swoje życie. Informacja natychmiast została przekazana do wszystkich patrolujących miasto policjantów. W efekcie czego jeden z patroli, sprawdzając teren stadionu sportowego, zauważył siedzącego pod wiatą mężczyznę, który pasował do opisu poszukiwanego. Obok mężczyzny mundurowi zauważyli puste opakowania po lekach oraz butelkę alkoholu” – podaje asp. sztab Małgorzata Jurecka z oświęcimskiej Komendy.

Mundurowi natychmiast udzielili 30-latkowi pomocy przedmedycznej, w międzyczasie wzywając zespół ratownictwa medycznego. Następnie przekazali mężczyznę pod opiekę ratowników medycznych.

(źr. PolicjaOświęcim)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.