„Porozmawiajmy o Polsce”, to temat spotkania, które już w najbliższy piątek (23.09.2022r.) odbędzie się w świetlicy na osiedlu Paderewskiego w Jawiszowicach. Dzięki otwartej formie spotkania, może uczestniczyć w nim każdy. Będzie okazja do rozmowy z lokalnymi politykami, samorządowcami i działaczami społecznymi.

W spotkaniu wezmą udział m.in.:

 • Katarzyna Bliźniak – Radna Powiatu Oświęcimskiego
 • Marek Sowa – Poseł na Sejm RP
 • Janusz Chwierut – Prezydent Oświęcimia
 • Radosław Folga – Przewodniczący PO w Brzeszczach

Bieżących tematów do rozmów jest bardzo dużo. O czym chcielibyście porozmawiać?

„Porozmawiajmy o Polsce”- spotkanie otwarte.

Miejsce: Świetlica na osiedlu Paderewskiego w Jawiszowicach (Paderewskiego 26)

Data: 23.09.2022r.

Godzina: 16:30

17 KOMENTARZE

 1. Przestańcie ludziom mieszać w głowach nikt nie zapomniał waszych złodziejskich rządów i plucia na innych. Jesteście najgorszą zarazą dla społeczeństwa i nikogo nie przekonacie że jest inaczej, co dobrego zrobiliście dla Gminy Brzeszcze. Proszę o fakty. W waszych strukturach PO można łatwo znależć kapusiów i donosicieli na własny kraj.

  4
  1
  • Na tym polega uprawianie polityki. Dlatego tak łatwo zmanipulowac młodych, bo Oni nie pamietają miodu za PO i SLD, jakie było bezrobocie i ile wynosiła płaca minimalna, poza tym młodzi nie znają Historii co robi się systemowo – takimi ludzmi łatwiej manipulować. Ktoś kto przeżył komunę i lata 90 na prowincji nigdy nie zagłosuje na ludzi związanych z Balcerowiczem Tuskiem, Millerem I Burakami z PSL. Kto chciał zamknąć Naszą kopalnię i po co kilka lat temu ????

   12
   4
 2. Przypomina mi się propagandowa farsa w TV Tomasza Lisa co z Tą Polską…. Czym bliżej wyborów tym większy teatrzyk pod tytułem Politycy są blisko Ludzi… Co zrobiła Pani Radna PO- mieszka na naszym Osiedlu a przed jej blokiem codziennie Żule chleją alkohol od rana i klną i demoralizują młodzież ?
  Druga sprawa , Kto płaci za Bilbordy anty PIS w Oświęcimiu ??? Prowadzcie sobie wojenki polityczne za własne pieniądze nie za Nasze.

  13
  1
 3. W końcu coś się dzieje i można posłuchać czegoś innego niż “jedynej” narodowej prawdy. Podoba mi się formuła otwarta że każdy może przyjść, a nie tylko wybrani z pozytywnie zweryfikowanymi poglądami. Mam nadzieję, że pojawią się trudne pytania o zwolenników i przeciwników oraz konstruktywna odpowiedź na nie. Nie wystarczy siedzieć w fotelu i narzekać, trzeba czasem wyjść ze strefy komfortu i zdawać pytania.

  7
  12
 4. Jednocześnie mogła by być konwencja Pisdzielcow w tej samej sali to samo szambo i gra do jednej bramki co 2 kadencje wymiana stołków .

  7
  12
 5. Dlaczego akurat o Polsce chcecie rozmawiać ? Nie lepiej i prościej o Niemczech ? Prosimy też o podzielenie się z nami programem wyborczym PO. Czekamy na to 7 lat.

  18
  11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj