Jak powstaje zanieczyszczenie powietrza i jak wpływa na życie i zdrowie mieszkańców? Jakie obowiązki nakłada uchwała antysmogowa? Co to jest “efektywność energetyczna”, jak skutczenie przeprowadzić termomodernizację? Kto i z jakich źródeł może pozyskać dofinansowanie na działania proekologiczne? To jedne z wielu pytań, na które odpowiedzi będzie można uzyskać podczas spotkań organizowanych w ramach projektu “Eko-Brzeszcze.

Bezpłatne spotkania odbędą się w następujących terminach:
– 20 listopada (wtorek) , godz. 17:00 – Urząd Gminy w Brzeszczach
– 28 listopada (środa), godz. 17:00 – Ośrodek Kultury w Brzeszczach
– 5 grudnia (środa), godz. 17:00 – Ośrodek Kultury w Brzeszczach

Projekt: “Eko-Brzeszcze. Obniżenie poziomu niskiej emisji na terenie Gminy Brzeszcze – dofinansowanie wymiany kotłów na paliwa stałe” jest dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza, Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji.

(źr., fot. brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Smród z Osiedla Wisła idzie na Paderewskiego. Na Wiśle nie mieszkają biedni ludzie, ale głównie elita- górnicze emeryty. Sprzedaja talony kupują auta na raty, a potem palą byle gównem, bo na Bieda gaz już nie starcza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.