Policjanci  z Komisariatu Policji w Brzeszczach podczas nocnej kontroli drogowej zatrzymali 33-letniego kierowcę, który był poszukiwany listem gończym, do odbycia kary więzienia za pobicie. Zatrzymany został również jego pasażer, który posiadał amfetaminę.

“Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 listopada w Brzeszczach. Tuż przed północą, policjanci patrolujący rejon ulicy Kościuszki do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę samochodu marki Opel, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Podczas czynności okazało się, że za kierownicą auta siedzi 33-latek, który od kilku miesięcy był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za pobicie. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi” – czytamy w policyjnym komunikacie.

33-latek został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

Do policyjnej celi trafił również jego 24-letni znajomy, okazało się bowiem, że mężczyzna posiadał przy sobie woreczek strunowy z amfetaminą.

“24-latkowi lzostał przedstawiony zarzut posiadania środków odurzających, po czym został zwolniony. Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Natomiast 33-latek został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pięć lat” – wyjaśniają policjanci.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj