Policjanci poszukują sprawcy dwóch kradzieży zuchwałych dokonanych u jubilerów na terenie Kęt i Brzeszcz. Rozpoznajesz mężczyznę na zdjęciu z monitoringu. Powiadom Policję.
Policjanci z oświęcimskiej komendy Policji wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach oraz Komisariatu Policji w Brzeszczach poszukują sprawcy, który dziś tj. (13.02.2025) dokonał zuchwałych kradzieży palet ze złotymi pierścionkami u jubilerów na terenie Kęt i Brzeszcz.
Do pierwszej z kradzieży doszło w Kętach o godzinie 15, natomiast do drugiej na terenie Brzeszcz doszło o godzinie 17. Sposób działania sprawcy był identyczny. Mężczyzna wchodził do punktu jubilerskiego, a następnie prosił sprzedawców o pokazanie złotych pierścionków, po czym zabierał całą paletę i wybiegał na ulicę.
Na miejscu obu zdarzeń przeprowadzono szczegółowe oględziny. Przeprowadzono penetrację terenu z wykorzystaniem psów tropiących. Trwa analiza zabezpieczonych śladów. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli również nagrania z monitoringu, na którym utrwalony został wizerunek sprawcy.
Jest to mężczyzna szczupłej budowy ciała. Ubrany w ciemną skórzaną kurtkę lotniczą z białym kożuszkiem. Spodnie jasne i białe sportowe buty. Na głowie ma niebieską czapkę, a na innym zdjęciu czapkę z daszkiem typu kaszkiet.
Apelujemy do osób, które rozpoznają sprawcę na zdjęciu z monitoringu o kontakt z Komend Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość
“I appreciate the detailed explanation, very helpful!”
Polaku , Pamiętaj Nie podawaj prawdziwych danych bo możesz by c podany o pomówienie .