W sobotę (18.06.2022) o godzinie 18.40 służby ratunkowe interweniowały w związku z kolizją drogową do której doszło w Brzeszczach na ulicy Piastowskiej.

Podczas czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 62 – letnia mieszkanka Brzeszcz kierując samochodem marki Fiat potrąciła jadącą na rowerze 65 – letnią mieszkankę Jawiszowic.

Rowerzystka została przewieziona przez ratowników medycznych na badania do szpitala. Po badaniach lekarskich stwierdzono u niej jedynie potłuczenia.

Sprawczyni kolizji drogowej została ukarana mandatem i punktami karnymi. Policjanci apelują do uczestników ruch drogowego o przestrzeganie przepisów oraz koncentrację za kierownicą.

10 KOMENTARZE

 1. Prośba do administratora i wszystkich komentujących. Zbędne są ironiczne komentarze… !!! Mój apel do kierowców. Wsiadając za kierownicę włącz myślenie! Przepisy są po to by je przestrzegać, a nie łamać! Odbieranie wolności w podróżowaniu to jeden wielki dramat.

  5
  7
 2. Jeśli działo się to na odcinku od Netto do strażnicy to jest tam coś takiego jak ścieżka rowerowa, którą niestety ale starszyzna na rowerach ma w dupie. A jeśli to na innym odcinku – cóż, nic nie można poradzić, grunt, że wszyscy cali.

  14
  1
 3. Pytanie czy ta co kierowała autem nie miała jakiej telepawicy starczej albo nie widziała czy ta co jechała rowerem nagle nie odbiła na środek jezdni jak to stare baby mają w zwyczaju jedzie prosto i cyk na środeczek i z powrotem pod krawężnik albo startowanie z skrzyżowania na pych rowerem , Tragedia.

  14
  10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj