8 kwietnia (czwartek) w formule online odbędzie się spotkanie, na którym zainteresowani dowiedzą się, jak przygotować projekt i wypełnić wnioski do otwartych konkursów organizowanych przez Powiat Oświęcimski z myślą o seniorach. Spotkanie odbędzie się w godz. 15:00 – 17:30.

Wspomniane konkursy ofert to: „Rozwój oferty sportowej  z elementami integracji, edukacji ekologicznej i kulturalnej skierowanej w szczególności do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności i aktywności seniorów Powiatu Oświęcimskiego” oraz „Rozwój oferty kulturalnej  z elementami integracji, edukacji ekologicznej i rekreacji skierowanej w szczególności do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności i aktywności seniorów Powiatu Oświęcimskiego”.

– Na spotkaniu porozmawiamy o tym, na co szczególnie powinniście Państwo zwrócić uwagę przygotowując projekt będący odpowiedzią na ogłoszony konkurs. Szczegółowo przeanalizujemy jak prawidłowo wypełnić ofertę realizacji zadania publicznego.  Zastanowimy się też wspólnie w jaki sposób opisać ryzyka związane z realizacją projektu i  odpowiemy na pytanie dlaczego to jest ważne w obecnej sytuacji związanej z pandemią – mówi Dorota Kobylec, animatorka ds. współpracy z grupami i samorządami z Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie, która poprowadzi spotkanie online.

Udział w spotkaniu nie wymaga instalowania żadnych programów, czy aplikacji. Wystarczy dostęp do internetu oraz komputer lub laptop, czy nawet telefon. Prosimy jednak sprawdzić czy używany przez Państwa sprzęt posiada głośnik i kamerkę, żeby się można było usłyszeć i zobaczyć.

Do spotkania dołącza się klikając na link przesłany przez organizatorkę. Jeśli ktoś z Państwa będzie miał problemy techniczne lub chce poznać więcej szczegółów w tym zakresie, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 790 346 928.

W celu zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie Państwo tutaj: Tutaj

(źr., fot. oswiecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj