Ogólnopolska Karta Seniora Powiatu Oświęcimskiego

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej opisującej zalety projektu

TUTAJ

Seniorzy z Powiatu Oświęcimskiego!
Przypominamy, że Powiat Oświęcimski posiada Certyfikat Samorządu Przyjaznego Seniorom.
Dzięki temu możemy nieodpłatnie przyznawać Ogólnopolskie Karty Seniora uprawniające do otrzymania korzystnych rabatów w ponad 3 tys. różnego rodzaju instytucjach, sklepach, salonach
Po odbiór Kart zapraszamy do siedziby naszego partnera: Związku Emerytów,  Rencistów i Inwalidów – oddział rejonowy w Oświęcimiu.
Prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Szczygieł – Przewodniczącą Związku, której przy tej okazji bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie w aktywizacji Seniorów – informuje Teresa Jankowska – członkini Zarządu Powiatu w Oświęcimiu.
Jednocześnie zachęcamy firmy, salony kosmetyczne, przychodnie medyczne, restauracje, kawiarnie, sklepy itp. do udziału w projekcie.
Udział Państwa firmy jest bezpłatny. Za udzielenie zniżek osobom posiadającym Ogólnopolską Kartę Seniora – zyskujecie reklamę w prasie ogólnopolskiej oraz na naszym portalu. Otrzymujecie również certyfikat Firma Przyjazna Seniorom.
W razie zainteresowania przystąpieniem do Programu bardzo proszę o kontakt z Wydziałem Promocji Powiatu, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj