Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu prowadzi prace dotyczące weryfikacji i poprawy jakości bazy ewidencji gruntów i budynków na terenie Gminy Brzeszcze. Na podstawie analizy danych cyfrowych i dokumentacji geodezyjno-prawnej oraz wywiadów terenowych i geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych, opracowany zostanie projekt operatu opisowo – kartograficznego.

Do października 2021 roku uprawnieni geodeci wykonywać będą na terenie Gminy Brzeszcze prace obejmujące m.in.: oględziny nieruchomości oraz obmiar budynków.

“Informujemy, że uprawnieni geodeci, pracownicy wskazanych powyżej firm, do października 2021 roku wykonywać będą na terenie Gminy Brzeszcze prace obejmujące: wykonanie zdjęć lotniczych za pomocą statków niskopułapowych, oględziny nieruchomości, obmiar budynków, odnotowanie zmian na mapach. Ważne! Geodeci nie wchodzą do budynków” – podaje strona Urzędu Gminy w Brzeszczach.

Geodeci posiadają wydane przez Starostę Oświęcimskiego upoważnienia – identyfikatory ze zdjęciem.

(źr. brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

 1. ” Geodeci posiadają wydane przez Starostę Oświęcimskiego upoważnienia – identyfikatory ze zdjęciem. ”

  WOW ale czad, ci którzy chlubią się w oszukiwaniu (czyt. złodziejskie nieroby) napewno nie wpadną na to aby wydrukować sobie jakiś identyfikator.

  A gdzie wzór identyfikatora ?

  Telefon do autoryzacji pracownika ?

  Takie czasy, że przebierańców nie brakuje

  ‘Papier wszystko przyjmie’

  6
  1
   • Panie / Pani kochany /a pragnę poinformować Pana / Panią, że Pana /Pani komentarz co do mojej wypowiedzi uważam za bezzasadny z tej racji, że nie mówię tutaj o żadnych ‘machlojkach’ jakie ktoś mógł ewentualnie sobie zrobić z własnym ‘kurnikiem’ czy wybudował stodołę 2 x większą niż zgłosił ale o osobach które się ‘podszywają’ pod daną firmę, pracownika czy urzędnika i działają tylko z jednym zamiarem a mianowicie pozbawienia środków pieniężnych osobę którą ‘odwiedzają’.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.