Szanowni Wyborcy i Drodzy Sąsiedzi- tak właśnie sąsiedzi, albowiem nieważne czy mieszkamy w Brzeszczach, Jawiszowicach, Skidziniu, Wilczkowicach, Zasolu czy Przecieszynie to wszyscy jesteśmy bliższymi lub dalszymi sąsiadami z jednej gminy- Gminy Brzeszcze. Tak jak znamy się z sąsiadami, tak mam nadzieję poznaliśmy się ze sobą. Nie mam tu na myśli tylko ostatnich kilku tygodni kampanii wyborczej, ale ostatnich 5 lat w których jako wiceburmistrz, mam nadzieję stałem się dla wielu z Was dobrym i pomocnym sąsiadem. Nie bałem się przyjmować nowych wyzwań i zadań, których realizacje możecie zobaczyć w wielu miejscach naszej gminy. Niewątpliwie zrealizowanie tych wszystkich zadań, nie byłoby możliwe bez woli, determinacji i wytężonej pracy pracowników Urzędu Gminy za co i w tym miejscu, pragnę im z całego serca podziękować. Mówiąc o gminie i jej przyszłym rozwoju, nie rzucam słów na wiatr. Choć cele mam ambitne, to jak najbardziej do realizacji. Dlatego proszę Was wszystkich o głos na moją osobę i kandydatów do Rady Miejskiej Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Gminy Brzeszcze. Kierujcie się sercem i rozumem, kierujcie się nie tylko osobistą sympatią, ale najważniejszym celem na najbliższe 5 lat, którym jest budowanie jeszcze lepszej, jeszcze bogatszej, jeszcze przyjemniejszej dla każdego z nas Gminy Brzeszcze.

Robert Adamczyk

Realizacja materiału filmowego: Maciej Mitoraj

23 KOMENTARZE

 1. Szot tak jak wcześniej napisałem niespełniony prawnik – co taka osoba ma do zaoferowania skoro, tylko udało mu się tylko skończyć prawo ( nie jest adwokatem ani radcą prawnym) . Przez 4 lata nawet nie zabrał głosu w radzie miejskiej . Do rządzenia jak widać się nie nadaje ale BĘDZIE ŚWIETNĄ MARIONETKĄ .

 2. Widzę, że tak bardzo się chce Pan Adamczyk pochwalić, co to nie zrobił takiego przez te dwie kadencje. No to proszę pisać, niech obecna Pani burmistrz Cecylia Ślusarczyk to zweryfikuje. To, że już ktoś był v-ce burmistrzem nie czyni go nieomylnym i bardziej przydatnym, wręcz przeciwnie. Demokracja polega na tym, że potrzeba zmian na tych stołkach. To nie może być tak jak w Rosji, raz Putin, raz Miedwiediew. I jeszcze pytanie do Pana Adamczyka raz Brzeszczanina, raz brzeszczanina, innym razem zdzisie, kto zostanie zastępcą burmistrza, jeżeli powiedzmy Pan wygra? A wymienić też panu gminne drogi, po których można urwać zawieszenie? Ma Pan moje wnioski u siebie w urzędzie złożone od wielu lat, może proszę się chociaż z nimi teraz zapoznać, skoro przez tyle lat nawet się Pan nie raczył dowiedzieć.

  Brzeszczanie chcą zmian! Radosław Szot burmistrzem 2018!

  • Pytanie zwrotne do tylko Radosław Szot : A kto zostanie zastępcą jeśli burmistrzem zostanie wybrany Radosław Szot. Po gminie krążą wieści że o ten stołek obok Radka ubiegają się trzy dobrze znane panie : T.J. , B.S. oraz D.S. Czy to prawda ? A jeżeli nie to kto w takim razie ? Jako potencjalny wyborca Radosława Szota chciałbym się tego dowiedzieć jeszcze przed II turą wyborów .

  • Jestem za i na pewno reszta mieszkańców też.

   POSTULUJEMY O DYSKUSJĘ KANDYDATÓW NA BURMISTRZA BRZESZCZ.

   Drodzy kandydaci na burmistrza Brzeszcz,
   zacznijcie nas wreszcie traktować poważnie, anie jak “bydlo” wyborcze!!

   Bądźcie odważni i poważni.

   Kto pierwszy z Was zainicjuje dyskusję merytoryczną z mieszkańcami???

 3. Ja uważam że Robert Adamczyk jest lepszym kandydatem na Burmistrza niż Pan Radosław. Nie widzę nic złego w takiej kampanii. Pan Adamczyk przynajmniej ma coś ma do powiedzenia a drugi kandydat nie koniecznie. Ponadto za Adamczykiem przemawiają inwestycje które realizował. Uważam że wypowiedzi moich przedmówców są żałosne, czemu nie piszecie merytorycznie, tylko od razu atakujecie? To jest według Państwa poważne bo według mnie nie .

  • A co jest merytorycznego w Pana poście? Ja uważam tak, ktoś inny inaczej. A jakie to inwestycje Pan Adamczyk zrealizował? Kanalizacji w większości gminy brak, drogi dziurawe (oprócz drogi do Pana Adamczyka świeżo wyremontowanej i nowo zrobionej w Przecieszynie do wiadomo kogo). Podatki od nieruchomości za kadencji Pana Adamczyka poszły do góry. Inwestycji brak. Czekamy na świeżą krew i taki jest Pan Radosław Szot. Lepszy dla gminy będzie prawnik. Panu Adamczyk owi już dziękujemy.

  • Dla tych którzy tak P.Szota popierają mam kilka prostych pytań, 1- podatki Wam obniży? 2- dziury w drogach zalata ?a które to te drogi takie dziurawe? I wiem, wszystko naprawi w 5 lat tylko skąd te pieniadze ?,3-jak cuda chcecie to na PiS trzeba było głosować, 4-kim jest Pan Szot jak nawet w kampani go widac nie było i po raz kolejny jak nadszedl czas wyborów to sie ośmielił wystartować a tak to cisza….tyle go gmina obchodzi !!! Pozdrawiam i życzę głosowania rozumem a nie rodzinnie i sercem.

 4. Oj dorotka (chyba zmieniłeś płeć)!!!
  chyba przesadziłeś, co takiego ma radziu “nie radziu” co go wyróżnia w XXI wieku – czy on chociaż potrafi mieszać kawe:)))

  Najlepiej co mu wychodzi to cisza wyborcza i przedwyborcza:)))))

 5. Kto doradzał żeby się tak ośmieszać? Strzał w kolano. Te filmiki są śmieszne! A najbardziej fatalnie wypadł w wywiadzie w TV Kęty. Ja nie chcę żeby człowiek, który nie potrafi sklecić paru słów do kamery, był Burmistrzem w Gminie gdzie mieszkam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.