Dziś w południe w  Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego zainaugurowano rok akademicki 2020/2021. Była to szczególna chwila zwłaszcza dla studentów I roku i nowej pani rektor, dr n. o zdr. Soni Grychtoł.

Uczelnia kształci na studiach magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Wszystkie kierunki studiów mają profil praktyczny.

Placówka dysponuje nowocześnie wyposażonymi budynkami. Rektorat Uczelni mieści się w historycznym obiekcie I transportu polskich więźniów politycznych do KL Auschwitz

Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. Witolda Pileckiego weszła w nowy, jakże odmienny od poprzednich, rok akademicki z 21 kierunkami, w tym z nowymi i jakże ważnymi w dzisiejszym świecie jak ratownictwo medyczne.

Z uwagi na obecne obostrzenia sanitarne, starosta oświęcimski Marcin Niedziela uczestniczył w uroczystości za pośrednictwem łącz internetowych.

(źr., fot.oswiecim.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.