Ok godziny 13L45 na terenie Brzeszcz odczuli Państwo silny wstrząs. Kilku czytelników informowało również że mocne wstrząsy odczuwalne były już wczoraj.

Nasza redakcja otrzymała kilka informacji od Was:

 • Dzień dobry silne tąpnięcie o 13.45 w Brzeszczach na Słonecznej. Wiadomo coś co się dzieje ?
 • Bardzo silny wstrząs na Św.Wojciecha !
 • Prosze o ustalenie co się dzieje w Brzeszczach. Trzensie sie nam dom
 • Witam. Mocne tąpniecię odczuwalne na ulicy Kościuszki.
 • O godzinie 13:44 odczułam bardzo silny wstrząs w Jawiszowicach. Czy mają Państwo informacje co się stało ?

Aktualnie ustalamy co stało się w ZG Tauron Wydobycie w Brzeszczach.

15 KOMENTARZE

 1. Dzisiaj 11:34 kolejny odczuwalny wstrząs na naszym terenie. Bloki mamy z lat 70′ i starsze, ściany pękają pod zewnętrznym ociepleniem w sposób utajony. Czy kopalnia bierze pod uwagę ryzyko zawaleń budynków i związanych z tym tragedii…..?

 2. Czy nie lepiej siedzieć w domu niż kopać węgiel.Teraz węgiel sprowadza się z kopalni odkrywkowych z zagranicy o połowę taniej niż nasz. Górników powinno się przekwalifikować do innej pracy. Po co mają narażać swoje zdrowie i życie dla idei cyt:” z dziada pradziada jo musze kopać wongiel” .Te czasy już minęły. Pora uświadamiać ludzi , że kopalnie to już pewien mit.

  13
  9
 3. Witam.Na naszej ukochanej “Żywicielce” kopalni BRZESZCZE nie było żadnych wstrząsów.To są tylko pomówienia wrogów kopalni. Kopalnia ma się świetnie. Przynosi krociowe zyski dla suwerena.Podpisani ZZ kopalni, Beata.Zdziś i reszta.

  11
  14

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.