Boskie Granie to Letnia Scena Muzyczna, która jest kontynuacją czwartkowych koncertów organizowanych przez Oratorium św. Jana Bosko od 2014 roku. W każdy wakacyjny piątek o godz. 20.00 zapraszamy na plac Jacka. W ten najbliższy, ze swoim solowym projektem wystąpi muzyk z Brzeszcz, Sławek Krzanowski.

“Koncertowe spotkania dostarczą nam doznań muzycznych, wzruszeń, podziwu, refleksji i tego wszystkiego, co rodzi się w ludzkim sercu w spotkaniu ze sztuką” – czytamy na stronie wydarzenia.

Projekt ten organizowany przez Salezjanów Księdza Bosko z Oświęcimia oraz Byłych Wychowanków Salezjańskich, a współfinansowany jest przez Towarzystwo Salezjańskie i Oswiecim – Miasto Pokoju – City of Peace

Sławek Krzanowski – wokalista, gitarzysta, autor muzyki oraz tekstów. W przeszłości  związany z zespołami Lord oraz  Lumines. Obecnie  działający jako artysta solowy. Melodyjne piosenki, osobiste teksty, specyficzna muzyczna wrażliwość, zabarwiona nutą melancholii  – to znaki rozpoznawcze muzyka z Brzeszcz. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.