Ośrodek Kultury w Brzeszczach zaprasza na największe w Brzeszczach święto rowerów. Rodzinny Rajd Rowerowy będzie jedną z atrakcji Święta Gminy “Lubię Brzeszcze” i odbędzie się 16 czerwca w godz. 10.00-11.30. Sprzedaż pakietów w Ośrodku Kultury od 10 czerwca.

Harmonogram sprzedaży:
9.00 – 17.00 – od poniedziałku – piątku (10 – 14 czerwca)
8.00 – 12.00 – sobota (15 czerwca)
Jeśli pakiety będą dostępne to sprzedaż również w dniu rajdu na hali sportowej od 9.00 – 10.00
Trasa rajdu – ok. 20 km.
Start: godz.10.00 spod Hali Sportowej
Meta – Stadion KS “Górnik ” Brzeszcze – od 11.30 – 14.00 – strefa Food Track, konkursy, dmuchańce, pokazy Crossmintona, loteria.

Szczegółowy regulamin rajdu, loterii oraz karty zgłoszeniowe dla uczestników wkrótce na stronie www.ok.brzeszcze.pl. Pakiet w cenie 10 zł zawiera: ubezpieczenie, koszulkę, wodę, opiekę medyczną na trasie, udział w loterii. Limit pakietów: 700 szt.
Uwaga – w tym roku pakiet nie zawiera ciepłego posiłku – zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty Food Track-ów na mecie.

 

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego tak mało pakietów na rajd? Jest środa, a ich już brak. Czy jest szansa, że coś przed rajdem zmieni się i jeszcze będzie można kupić koszulki?

  2. A gdzie mapa?
    Nawet tego nie potraficie zrobić?
    Lata temu było wszystko dograne teraz 1 dzień przed rajdem będziecie wymyślać trasę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.