Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają okoliczności śmierci 61-letniego mieszkańca Brzeszcz, którego zwłoki znaleziono w przydomowej studni.

“W sobotę tuż po godzinie 12.00 mieszkaniec Brzeszcz powiadomił o ujawnieniu zwłok sąsiada w studni, znajdującej się na terenie posesji. Strażacy wydobyli ciało ze studni. Lekarz stwierdził zgon bez działania osób trzecich. Wstępnie ustalono, że najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku” – podają policjanci.

Z relacji rodziny oraz sąsiadów wynika, że samotnie mieszkający mężczyzna bardzo często sprawdzał poziom wody w studni.

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

(źr. PolicjaOświęcim, fot. gov.pl)

8 KOMENTARZE

 1. Czytając Wasze komentarze to przypomina się powiedzenie ś.p. St. Lema :
  ” Dopóki nie załączyłem internetu nie wiedziałem,że tylu idiotów jest na świecie”.

 2. Zadam pytanie : Jak tam podpalacz budki z lodami? Ma się chyba dobrze skoro spłonęło auto na Paderewie, co następne kościół ,żłobek może przedszkole Podpalacz grasuje i podpala a Policja kebaba wpier**ala

  17
  10
  • Przecież polcja nie bedzie sobie psuła statystyk,każdy już o tym bardzo dobrze wie ,dobrze ze chociaz nieboszczyków nie walą palami i nie gazują bo to im idzie najlepiej.

   10
   12
   • Jak im czerwona chołota niszczy radiowozy będące mieniem publicznym i prowokuje wyzwiskami to za mało gazują i pałują. Patrz policja w Paryżu Amsterdamie i innych dojrzałych demokracjach…

    17
    11

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.