Wieczorem 2 listopada 2020 o godzinie 17.20 służby ratunkowe interweniowały w Brzeszczach na ulicy Turystycznej, gdzie doszło do potrącenia pieszej.  Kobieta została przewieziona do szpitala, jednakże w wyniku odniesionych poważnych obrażeń ciała zmarła.

„W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 34-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Seat Alhambra, potrącił przechodzącą przez ulicę 57 – letnią mieszkankę Jawiszowic. W wyniku potrącenia kobieta doznała poważnego urazu głowy i w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala.

Tuż przed godziną 23.00 policjanci zostali powiadomieni, że kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń” – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie dalszego postępowania śledczy ustalą dokładne okoliczności tej tragedii drogowej.

Fot. Brzeszcze112, Policja

13 KOMENTARZE

 1. Darujcie sobie te glupie komentarze , to byla zona mojego kumpla niech kazdy z was postawi sie teraz w jego sytuacji ,zona wyszla i nie wrocila kazdego z was madrale moze to spotkac . Co jeden to madrzejszy !!!

  8
  14
  • to wyrazy współczucia dla rodziny. Tragiczny wypadek. Ale przechodząc w takim miejscy trzeba się liczyć z dramatem. Co innego gdyby to były pasy… Uważajcie ludzie i trzy razy pomyślcie czy warto !!!

   19
 2. To było do przewidzenia,że wcześniej czy później dojdzie do takiego wypadku. Przechodzenie przez jezdnię poza pasami i świałami jest w tym miejscu nagminne.

  17
 3. Szkoda, ale jedynie Ukraińca. A ludzie niech dalej łażą przez drogę, nie dość że oświetlenie kiepskie to jeszcze ruchliwy odcinek. Głupota kosztuje życie jak widać…

  15
  3
 4. Szkoda baby… Ale jak obserwuję lażą po drodze wte i wewte w nie dozwolonym miejscu bo na światła się nie chce podejść. Ukraińcu trzymaj się bo pewnie masz niezły młyn w głowie

  36
  3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.