Po kilkumiesięcznej zimowej przerwie na gminne boiska wraca lokalna piłka nożna. Zmagania A-klasy ruszą zgodnie z planem.  ‘Okręgówka’ wciąż ma problem, by wystartować w stu procentach. Trudne warunki pogodowe sprawiły, że część klubów kolejny raz chciała odwołać swoje mecze. Jawiszowickiego LKS-u to jednak nie dotyczy i na boisko – podobnie jak Górnik –  wybiegnie w niedzielę.

W porozumieniu z władzami klubów planowano częściowo odroczyć start ligi. Kluby z obawy o stan swoich obiektów poprosiły o odwołanie spotkań. Zarząd chrzanowskiego PPN na to nie przystał, dzięki temu  prawie wszystkie zaplanowane na najbliższy weekend mecze dojdą do skutku.

Liderujące po jesiennej rundzie Jawiszowice na początek zmierzą się u siebie z LKS-em Żarki. Początek starcia: niedziela, godz. 15.30.

W ten sam dzień do ligowego boju dołączy Górnik. Brzeszczańska ekipa na swoim boisku podejmie Przeciszovię Przeciszów. Start: godz. 15.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.