Co zrobić, żeby otrzymać wsparcie na rozwój swojej firmy? Na spotkaniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu 21 listopada (wtorek) wyczerpująco na to pytanie odpowiedzą specjaliści z Banku Gospodarstwa Krajowego, Krakowskiego Parku Technologicznego i Agencji Rozwoju Przemysłu.

Rozwój technologiczny Małopolski, rozwój przedsiębiorczości, wsparcie branży gier, promocja innowacyjności i nowych technologii, tworzenie pozytywnego klimatu wokół biznesu, wreszcie wsparcie dla projektów akademickich – to tylko niektóre z głównych działań Krakowskiego Parku Technologicznego.

– Jedną z naszych inicjatyw są spotkania z przedsiębiorcami w całej Małopolsce, podczas których informujemy ich, z jakich form wsparcia mogą korzystać, aby jeszcze lepiej się rozwijać – mówi Alicja Sygnowska z KPT.

– W Krakowskim Parku Technologicznym pomagamy przedsiębiorcom w rozwoju ich firm. Jednym z programów, jaki dla nich oferujemy jest Polska Strefa Inwestycji, dzięki której mogą uzyskać zwolnienie podatkowe na inwestycje. Zależy nam na inspirowaniu przedsiębiorców do nowych inwestycji, tym samym wpływając na rozwój gospodarki całej Małopolski – dodaje Alicja Sygnowska.

Formularz rejestracyjny Tutaj

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj