Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące udziału w otwartych konkursach ofert ogłoszonych przez Powiat Oświęcimski Rozwój oferty sportowej z elementami integracji, edukacji ekologicznej i rekreacji skierowanej w szczególności do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności i aktywności seniorów Powiatu Oświęcimskiego

Rozwój oferty kulturalnej  z elementami integracji, edukacji ekologicznej i rekreacji skierowanej w szczególności do seniorów oraz mającej na celu utrzymanie samodzielności i aktywności seniorów Powiatu Oświęcimskiego.

Konkursy zostały ogłoszone przez Zarząd Powiatu w Oświęcimiu, a termin składania wniosków mija 24 kwietnia 2022 r. W ramach każdego z konkursów dostępna jest kwota 10 tys. zł, która może być rozdysponowana pomiędzy kilku oferentów.

Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu w dniu 13 kwietnia br. (środa) w godz. 11:00 – 12:30. Porozmawiamy o tym na co szczególnie powinniście Państwo zwrócić uwagę w ogłoszeniu konkursu, jakie są dla Państwa kluczowe zapisy we wzorze umowy. Szczegółowo przeanalizujemy, jak prawidłowo wypełnić ofertę realizacji zadania publicznego w generatorze witkac.pl.

Zastanowimy się wspólnie, jak określić rezultaty, planowany poziom ich osiągnięcia i sposób monitorowania. Porozmawiamy o tym w jaki sposób w Państwa projektach może zostać zapewniona dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami i jak należy to opisać we wniosku.

Zgłoszenia są przyjmowane mailowo i telefonicznie do 11 kwietnia do godz. 13:00. Zainteresowane udziałem w spotkaniu osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dorota.kobylec@bis-krakow.pl lub telefon – nr 790 346 928.

Spotkanie poprowadzi Dorota Kobylec, animatorka ds. współpracy z samorządem Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „MOWES 2 – Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Małopolska Zachodnia”

Zapraszamy do udziału!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.