W połowie sierpnia dzieci ze Szkółki Piłkarskiej Brzeszcze przebywały na  dziesięciodniowym obozie piłkarskim w nadmorskim Sztutowie. Na zgrupowanie wyruszyli  wspólnie z zaprzyjaźnioną  Akademią Piłkarską Przeciszów oraz LKS Polanka. Na miejscu młodzi piłkarze mieli do dyspozycji boiska trawiaste oraz ze sztuczną nawierzchnią, obiekty wielofunkcyjne,  boisko na plaży oraz basen.

Zawodnicy oprócz codziennych treningów rozegrali szereg spotkań towarzyskich, w których mierzyli się z rówieśnikami z Boruty Zgierz, Skarżyska- Kamiennej oraz Żuław Nowy Dwór Gdański.

„Był to bardzo udany wyjazd, a wszystkie cele zostały zrealizowane.  Odbyliśmy wycieczkę rowerową pięknym szlakiem rowerowym , czy choćby wycieczkę do Kątów Rybackich na Dzień Rybaka. Największym przeżyciem dla wszystkich uczestników obozu był jednak wyjazd do Gdańska na mecz ligowy Lechii Gdańsk z Cracovią Kraków. Piękny stadion oraz atmosfera meczu na wszystkich zrobiła duże wrażenie” – wspomina trener Szkółki, Rafał Przemyk.

Poza tym były organizowane wspólne gry i zabawy na obiekcie i na plaży, wewnętrzne turnieje,  grill, dyskoteki, quiz wiedzy sportowej i konkurs czystości.

Jak podkreśla trener, obozy są świetną szansą na integrację rówieśniczą, naukę funkcjonowania w grupie oraz naukę samodzielności.

„Wszystkim dzieciom należą się brawa za wzorową postawę i zaangażowanie. Mimo 10-dniowej rozłąki z rodzicami i opiekunami świetnie sobie radzili.  W tym miejscu pragniemy podziękować także rodzicom za zaufanie oraz AP Przeciszów i Polance za możliwość wspólnego wyjazdu” – zaznacza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.