Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Brzeszcz zaczyna bić mocniej… Brzeszczański plac staje się tłem dla bajkowej scenerii… Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Brzeszcz i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego…

Zapraszamy Was do Magicznego miejsca, z wenecką karuzelą aromatem grzanego wina i czekoladowych pierników. Spacerując po placu przy dźwiękach muzyki granej na żywo poczujecie magię nadchodzących świąt!

Podczas trwania wydarzenia można korzystać z masy przygotowanych atrakcji m.in. karuzela wenecka, pokaz pirotechniczny, scena – koncerty na żywo, konkursy dla dzieci oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Na Jarmark Bożonarodzeniowy do Brzeszcz przybędą wystawcy z całej Polski a także z Czech i Słowacji. Na stoiskach można będzie zakupić żywe choinki, stroiki, rękodzieła, świąteczne ubrania i gadżety, zabawki. Nie zabraknie też gastronomi i pysznego grzanego wina.

“Zgłosiło się do nas masę wystawców, nie tylko z Polski ale również z Czech i Słowacji” – wylicza organizator.

Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz podopiecznej fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia.

Alicja urodziła się jako wcześniak z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną. Ma za sobą wiele miesięcy spędzonych w szpitalu. Wymaga codziennej rehabilitacji.

Po zmroku Jarmark staje się bajeczną krainą dzięki dekoracji światłem i świątecznym iluminacjom.

6 grudnia 14:00 – 20:00 7 grudnia 12:00 – 20:00 8 grudnia 10:00 – 20:00

Plac przy ul.Słowackiego w Brzeszczach.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.