Redaktorzy programu ‘Absurdy Drogowe’ emitowanego przez stację TVN TURBO odwiedzili niedawno most ‘Bronisław’, łączący województwa Małopolskie i Śląskie… Zerknijcie, bo warto!

TVN Turbo i most Bronisław

Program Absurdy Drogowe odwiedził nasz skromny most "Bronisław" i wszytko było by dobrze gdyby nie informacja iż nowy most ma kosztować 1 600 000 zł, gdzieś zabrakło jednego 0. I tak nasza gmina w oczach całej Polski wyszła na nieudaczników, bo kto kto normalny wydaje na remont 2,5 mln gdzie nowy ma kosztować 1,6 mln. A to nie koniec wydatków… gdyż szykuje się kolejny tymczasowy remont za minimum 0,5 mln.Wykorzystano fragment (cytat) z programu "Absurdy Drogowe" emitowanego na antenie TVN Turbo, zachęcamy do obejrzenia odcinka w całości.

Opublikowany przez wolanie.info Czwartek, 12 września 2019

(źr.,fot. tvnturbo.pl, wolanie.info)

10 KOMENTARZE

 1. Zróbcie coś z tym. Nic innego do roboty nie macie jak budować nasz kraj, a Gmina Miedźna. Wypowiadać się nie będę. dwa i pół miliona i most zamknięty. To tak jak Miedźna w puszcze pandory. Przejazd musi być, zaoszczędzi się na paliwie itp. a tak że na naszym cennym czasie, który poniekąd też jest ważny i przede wszystkim może pieniądz rzeczą nabytą, ale ileż można budować most co ma około na oko me do 400m? Jak to przysłowie mówi “Szanujmy się, a będziemy szanowani”. Pieniądz też trzeba szanować.

 2. Wszystko fajnie. Tylko dlaczego panowie redaktorzy nie powiedzieli ile by kosztowała rozbiórka tego mostu, ani nie zapytali o to przedstawicieli gminy Miedźna. Poszukiwacze taniej sensacji.

  8
  13
 3. Może niech Burmistrz (z giermkiem K.) zajmie się tym mostem niż inwestycjami drogowymi, do których nie ma prawa?
  Tym mostem jeździło ponad tysiąc mieszkańców każdego dnia… teraz nadkładają drogi przez miasto “Korek Oświęcim” lub niszczą samochody i piękne tereny leśne…

  7
  4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.