Magistrat rusza z inwentaryzacją źródeł ogrzewania na terenie Gminy. Spis obejmuje 3675 domów jednorodzinnych z naszej gminy. Upoważnieni przez Burmistrza ankieterzy zbierać będą informacje dotyczące budynków (m.in. rok budowy, wykonane ocieplenie) oraz sposobu ich ogrzewania (rodzaju paliwa i stosowanych urządzeń). Inwentaryzacja zakończy się w połowie 2020 roku.

Inwentaryzacja przeprowadzona zostanie w dwóch etapach.

I ETAP (do marca 2020 r.)

Możesz wypełnić ankietę w dogodnej dla siebie formie:

  • ankieta on-line zamieszczona na stronie internetowej – KLIKNIJ
  • ankieta w formie papierowej, wypełniona z pomocą ankietera, na spotkaniach sołeckich, które odbędą się w lutym i marcu
  • ankieta w formie papierowej, do pobrania i wydrukowania ze strony UG, którą następnie należy złożyć w Urzędzie Gminy w Brzeszczach na dzienniku podawczym.

II ETAP (do maja 2020 r.)
Jeśli nie złożyłeś ankiety do 30 marca 2020 r. upoważnieni przez Burmistrza Brzeszcz ankieterzy firmy Eko-Team Konsulting przyjdą do Twojego domu i wspólnie z Tobą wypełnią informacje o budynku oraz posiadanym źródle ciepła.

“Burmistrz Brzeszcz zwraca się do Mieszkańców Gminy Brzeszcze z prośbą o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej lub papierowej oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach sołeckich, co usprawni proces inwentaryzacji” – czytamy na stronie Urzędu. 

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Brzeszczach – Wydział Środowiska, pok. 203 (I piętro), tel. 32/77 28 557.
(źr., fot. brzeszcze.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.