Decyzją rozporządzenia Rady Ministrów, od 3 listopada do 4 grudnia w urzędach administracji publicznej lub jednostkach organizacyjnych, wykonujących zadania o charakterze publicznym wprowadzona zostaje praca zdalna.

“Stosując zapisy rozporządzenia Urząd Gminy w Brzeszczach zachowuje bieżącą działalność i bezpośrednią obsługę. W celu usprawnienia obsługi i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców i pracowników, zachęcamy do kontaktu telefonicznego i umawiania wizyt. Pracownicy Urzędu Gminy zostali podzieleni na zespoły i pracują rotacyjnie” – podaje strona brzeszczańskiego magistratu.

 

Stacjonarnie zachowana zostaje bieżąca obsługa mieszkańców, jednak ze względu na nieobecność części pracowników, czas niezbędny do obsługi może się wydłużyć.

“Zachęcamy mieszkańców do kontaktu telefonicznego z pracownikami wydziału prowadzącego daną sprawę, celem umówienia terminu i orientacyjnej godziny wizyty, co usprawni obsługę i przyspieszy załatwienie sprawy” – apelują urzędnicy.

(źr. brzeszcze.pl, fot. remote.co)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.