W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w minionym tygodniu odbyło się spotkanie z Hanną Greń, autorką poczytnych powieści kryminalno-obyczajowych. Po raz pierwszy czytelnicy ze swoim gościem połączyli się wirtualnie.

“Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami, a tych, którzy nie mogli uczestniczyć na żywo, zapraszamy do obejrzenia nagrania” – zachęcają brzeszczańscy bibliotekarze.

Spotkanie było finansowane ze środków Instytutu Książki.


Hanna Greń  – Mieszkanka Bielska-Białej. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, całe życie zawodowe związała z ekonomią. Jak na autorkę mrocznych kryminałów i thrillerów jest osobą niezwykle pogodną, dowcipną, z dużym dystansem do siebie. Debiutowała w 2014 roku. Nakładem Wydawnictwa Replika ukazały się dotąd jej książki: Uśpione królowe, Cynamonowe dziewczyny, Otulone ciemnością, Wilcze kobiety oraz Popielate laleczki – należące do cyklu W Trójkącie Beskidzkim, a także dwutomowa powieść Polowanie na Pliszkę (Jak kamień w wodę i Światełko w tunelu).
Pasjonuje się kryminalistyką. Jej mąż – emerytowany policjant – jest pierwszym recenzentem jej książek, stąd ich wiarygodność i dopracowanie merytoryczne.

(źr. ok.brzeszcze.pl, lubimyczytać.pl)

4 KOMENTARZE

  1. Świetny pomysł z wirtualnym spotkaniem autorskim. Pozdrowienia dla Pani Madzi Skowronek, która ciekawie prowadziła rozmowę i stworzyła sympatyczną atmosferę.
    Pani Hanna Greń to nie tylko dobra pisarka, ale także interesująca osoba, której świetnie się słucha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.