Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, prowadzą działania mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców włamań do budynków mieszkalnych na terenie powiatu oświęcimskiego.

Z naszych informacji wynika że do włamań oraz do próby włamania doszło jak dotąd w Zaborzu, Włosienicy, Polance Wielkiej czy Porębie Wielkiej.

“Rzeczywiście mogę potwierdzić, ze doszło do czterech włamań i dwóch usiłowań włamań. Suma strat to ok. 11 tys złotych” – poinformowała nas asp. sztab. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu

“Najlepszym zabezpieczeniem domu lub mieszkania przed złodziejami jest życzliwy sąsiad. Z pewnością warto również zainwestować we wszelakie zabezpieczenia antykradzieżowe, począwszy od wzmacnianych drzwi i atestowanych zamków, poprzez monitoring, a skończywszy na najnowocześniejszych instalacjach, czyli np. inteligentnych domach” – radzi strona oswiecim112.pl

(źr. oswiecim112.pl, fot. shouselaw.com)

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.