Wracamy! Rock Reggae Festival znów z Wami!

Zapiszcie koniecznie tę datę w kalendarzu! 5 września 2020 roku na stadionie KS „Górnik” w Brzeszczach odbędzie się Rock Reggae Festival. Dobrze Wam znana impreza wraca po kilkuletniej przerwie. Ostatni raz widzieliśmy się w 2014 r. Dość obijania się, nadszedł moment, by ponownie założyć glany i przypomnieć sobie, za co tak lubiliście brzeszczański festiwal, który nazywaliście „małym Jarocinem”.

W ciągu ośmiu edycji Rock Reggae Festival oraz dwóch edycji B Festival w Brzeszczach wystąpiły największe gwiazdy polskiej muzyki rockowej, reggae, ska, punk-rockowej czy alternatywnej. Przypomnijmy tylko część: Hey, Brygada Kryzys, Dezerter, Armia, Strachy na Lachy, Lao Che, Coma, Luxtorpeda, Abradab, Izrael, Enej, Jamal, Daab, Vavamuffin, Pablopavo i Ludziki, Farben Lehre, Happysad, Bednarek, Ścianka, Dr Misio, Maleo Reggae Rockers, Mesajah.

Możecie być pewni, że 5 września 2020 r. znów czekać na Was będzie muzyczna uczta. O szczegółach będziemy informować na bieżąco. Pierwszą gwiazdę ogłosimy jeszcze w styczniu. Śledźcie nas uważnie także na www.rockreggae.pl

Czekamy na Was!

25 KOMENTARZE

 1. Ile pieniędzy z budżetu gminy (czyli nas wszystkich mieszkańców) jest przewidziane na dofinansowanie tego festiwalu?

  14
  19
 2. Miejmy nadzieje, że nowa odsłona RRF będzie prowadzona z głową i nie wpadnie w pułapkę poprzenich organizatorów, którzy to z każdym kolejnym rokiem robili festival ‘pod siebie’, zapraszając listę swoich ulubionych kapel…
  To się niestety nie sprawdziło..

  (Nie, nie chce zapraszać Zenka, żeby przyszły tłumy)

  15
  6

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.