Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach wyjaśniają okoliczności wypadku motoparalotniarza do którego doszło wczoraj (8.08.2019) w Skidziniu gm. Brzeszcze.

“W czwartek tuż przed godziną 19:00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku motoparalotniarza do którego doszło w miejscowości Skidziń w rejonie ulicy Solnej. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 26 – letni mieszkaniec gminy Brzeszcze wykonywał lot motoparalotnią na trasie Zator – Skidziń. Pod koniec trasy w wyniku podmuchu wiatru motoparalotniarz spadł z wysokości kilku metrów. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala gdzie stwierdzono u niego uraz kręgosłupa oraz wstrząśnienie mózgu.  O zdarzeniu została powiadomiona Państwowa Komisja ds. Badania Wypadków Lotniczych”- mówi Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą przyczyny i okoliczności tego wypadku.


REKLAMA


Szczegóły oferty <klik>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.