W minioną niedzielę ponad 700 uczestników wyruszyło w blisko 17-kilometrową trasę w ramach XXIII Gminnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Sportową imprezę zorganizowano pod Patronatem Burmistrza Brzeszcz oraz Honorowym Patronatem Iwony Gibas– Członka Zarządu Województwa Małopolskiego.
„Uczestnicy wyruszyli ze stadionu brzeszczańskiego Górnika. Piękna pogoda, doskonałe humory i wspaniała atmosfera towarzyszyły rowerzystom od startu aż do mety zlokalizowanej w Parku Miejskim w Brzeszczach” – ralacjonują organizatorzy.
Konkursy, animacje dla dzieci oraz tradycyjna loteria z atrakcyjnymi nagrodami – to wszystko czekało na uczestników rajdu. Były także wyróżnienia dla najmłodszego uczestnika, małżeństwo z najkrótszym stażem oraz najstarszego uczestnika rajdu.
„Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, pozytywną energię i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy również partnerom, sponsorom, służbom zabezpieczającym trasę, wolontariuszom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia. Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy spotkać się na największym rodzinnym wydarzeniu rowerowym w naszej gminie. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję!” – czytamy w relacji Ośrodka Kultury.
(Paweł Kocur, źr., fot. ok.brzeszcze.pl)





















