Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 26-letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia, a wpadł podczas policyjnej interwencji.

“Do zatrzymania poszukiwanego doszło w nocy z środy na czwartek w Brzeszczach. Tuż po północy dyżurny Komisariatu Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie czynności policjanci poinformowali właścicielkę mieszkania o popełnionym wykroczeniu, a następnie mundurowi wylegitymowali uczestników nocnego spotkania alkoholowego. Wtedy okazało się, że jednym z uczestników imprezy był 26-latek, od kilku tygodni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa uszkodzenia mienia” – podaje policyjny komunikat.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.

W czwartek po południu zatrzymany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe trzy lata.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.