W związku z przygotowaniem terenu do robót związanych z przebudową parku miejskiego w czwartek 22 lipca br. parking przy ul. Dworcowej będzie zamknięty. 

W tym dniu prowadzona będzie wycinka drzew. Stosowne informacje zostały umieszczone w terenie przez wykonawcę robót, który poinformował, że parking będzie zamknięty tylko jeden dzień. Kierowców prosimy o nieparkowanie samochodów, a pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że cały ogrodzony przez wykonawcę teren parku stanowi plac budowy, na który obowiązuje zakaz wstępu osób postronnych.

Zadanie „Rewitalizacja Parku Miejskiego przy ul. Dworcowej w Brzeszczach”, mające na celu uzyskanie atrakcyjnego i estetycznego wyglądu parku miejskiego, na obszarze którego znajduje się Miejsce Pamięci, realizowane jest w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego etap VI 2021-2025, Priorytet 5. „Poprawa dostępności i zagospodarowanie otoczenia obiektów byłych podobozów KL Auschwitz-Birkenau w powiecie oświęcimskim”.

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

11 KOMENTARZE

 1. Też mi drzewa. Jak by komuś na głowę spadły to by było wielkie halo bo niewycieli. Nasadza nowych,ładniejszych i przedewszystkim póki co bezpieczniejszych. Te były stare i kruche a poza tym jako gatunek to szlachetne to niebyly. Jeszcze jakaś jedna gora dwie nawałnice i te auta wyciągacie z pod nich.

  10
  6
  • @ Norman
   Z takim podejściem można byłoby też zlikwidować wszystkie samochody, bo przecież może dojść do wypadku. Nie będzie aut, będzie bezpieczniej na drogach. Potem wprowadzić nowoczesne modele, bezpieczniejsze, sterowane komputerowo. 😀

   3
   5
   • obywatelu mam cicha nadzieję ze masz dobry wzrok (bo Patola wolała dostać dodrukowane 500 a jeżeli by byli specjaliści bez kolejek) 90% akacji było już w środku zgnitych , korzenie też obstawiam ze w połowie były spróchniałe .

    6
    2
 2. Ciekawe, czy wszystko wytną i całość zaleją betonem? Chore są te rewitalizacje, gdzie wycina się wszystko jak leci.

  6
  10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.