Po kilku latach przerwy do Wilczkowic powróciła długo wyczekiwana muzyczna impreza – Rockowisko. Tegoroczna odsłona przeglądu zorganizowana została przez Ośrodek Kultury wespół z Kołem Gospodyń Wiejskich z Wilczkowic oraz Sołtysem wsi.

Koncert mógł się odbyć dzięki inicjatywie Klaudii Janowicz i Zbigniewa Stawowego, którzy swój pomysł zaprezentowali w ramach projektu „Ośrodek Kultury w Brzeszczach na Plus”.

Przegląd miał formułę konkursu, w którym udział wzięły cztery kapele, spośród których najlepszy okazał się band z Czechowic, Jimmy Esposito. Poza konkursem swoje możliwości zaprezentowali brzeszczańskie ekipy Snow oraz Garaż.

“Występ podczas ‘Przeglądu amatorskich zespołów rockowych ROCKOWISKO’ zaskoczył nas mega pozytywnie. Impreza okazała się wyjątkowa. Można stwierdzić, że zostaliśmy odpowiednio dopieszczeni… Główna nagroda Jury oraz nagroda publiczności to dla nas ogromny zaszczyt” – napisali na swoim fesjbukowym profilu członkowie zwycięskiego zespołu.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

 

(źr., fot. ok.brzeszcze.pl)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.