W ostatnią sobotę listopada w Hali Sportowej w Brzeszczach odbył się 22 Halowy Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany wspólnie przez Samorządy Osiedlowe nr 4 i nr 7 przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Brzeszczach oraz świetlicą na os. Szymanowskiego.  Do rywalizacji stanęło 5 zespołów. Zawodnikom i zawodniczkom kibicował Zastępca Burmistrza Łukasz Kobielusz oraz Radni – przedstawiciele Samorządów: Sławomir Drobny i Danuta Socha.

Turnieje Piłki Siatkowej to tradycyjna, odbywająca się od ponad 20 lat impreza sportowa, organizowana przez samorządy osiedlowe:  Samorząd nr 4 oraz Samorząd nr 7, przy współpracy ze Świetlicą na os. Szymanowskiego, działającą w strukturach Ośrodka Kultury w Brzeszczach. W początkowych latach rozgrywki miały miejsce tylko raz w roku – jesienią. Jednak w odpowiedzi na zgłąszane przez uczestników prośby, od kilkunastu lat turnieje odbywają się dwa razy do roku – wiosnę i jesienią. W ostatnią sobotę listopada siatkarskie zmagania rozegrano po raz 22!

Do sportowej rywalizacji stanęło 5 zespołów, które pokazały wysoki poziom przygotowania oraz dużą wolę walki. Zwycięzcami turnieju zostali „Niebiescy”. Kolejne miejsca na podium przypadły drużynom: “Dream Team”, „Drużyna A”, „Nieśmiertelni”.

Klasyfikacja:
I miejsce – drużyna  “Niebiescy”
II miejsce – drużyna “Dream Team”
III miejsce – drużyna   “Drużyna A”
IV miejsce – drużyna “Nieśmiertelni”
V miejsce – drużyna “AS Poman Pany”.

Z budżetu Gminy Brzeszcze, w ramach środków pozostających do dyspozycji Samorządów nr 4 i nr 7, zakupione zostały medale i pamiątkowe puchary. Organizatorzy już dziś zapraszają na kolejne zawody, które planowane są na wiosenne miesiące.

(źr., fot. Brzeszcze.pl)

4 KOMENTARZE

  1. Gmina powinna zainwestowac w silownie na hali. W przyszlym roku w naszej gminie nie bedzie zadnego takiego obiektu. Sprzety z dragona wystawione na olx i pisze ze na koniec stycznia beda dostępne. A nawet jakby dragon byl otwarty to godziny otwarcia pozostawiaja wiele do zyczenia. Jak silownia moze byc zamknieta przez weekendy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Proszę podać swoje imię tutaj