Chciałbym zaprosić Was na jubileusz mojego debiutu fonograficznego. Będzie to okazja by świętować muzycznie wspólnie z zaproszonymi gośćmi – gwiazdami polskiej sceny alternatywnej z którymi miałem okazję występować czy nagrywać.

Będzie więc Mietall Waluś, współtwórca Lenny Valentino, lider Negatywu i Penny Lane, gdzie nagraliśmy razem dwie płyty.

Będzie też Lala z Myslovitz, jeden z najbardziej rozpoznawalnych perkusistów rodzimej sceny muzycznej, który również współtworzył wspomniany już Penny Lane.

Kolejnym gościem będzie Jasiu Kidawa, który jest odpowiedzialny za produkcję moich ostatnich nagrań. Występował jako gitarzysta i producent wielu uznanych artystów, m.in. KSU, MANCU czy ostatnio FEEL.

No i Joka (K44), kultowy raper Kaliber 44, którego zaprosiłem ze względu na wiele pozytywnych wrażeń związanych z jego nawijkami w Kalibrze.

Całość poprowadzi Bogdan Fabianski znany z pracy w Dwójce – Programie 2 Polskiego Radia, czy obecnie w RDC – Radiu Dla Ciebie

To wszystko już 16 marca! 
Zapraszam wspólnie z OK Ośrodek Kultury w Brzeszczach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.