O środy 21 października 2020 roku Basen Pod Platanem w Brzeszczach wznawia działalność. Niestety, skorzystać z niego będzie mogła jedynie wąska grupa użykowników, wyznaczona w rządowym rozporządzeniu.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16.10.2020 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów, zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, basen będzie przeznaczony jedynie dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, (..), jak też dla studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

W myśl zapisów w/w rozporządzenia obecnie nie istnieje możliwość korzystania z basenu przez klientów indywidualnych celem poprawy ich kondycji fizycznej (*par. 1 ust 1 a) pkt 3 w/w rozporządzenia.

(źr., fot. ok.brzeszcze.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy szanowni państwo wiedzą ale basen podobno dla współzawodnictwa czyli zawodników czynny jest tylko dwa dni i w godzinach wieczornych pęka w szwach. Jak rozumiem w miejscach takich jak szatnia zachowuje się dystans? Jak rozumiem jest to mądre i jedynie wytłumaczalne posunięcie naszej lokalnej władzy. Bardzo bezpieczne. Jak będzie można wejść na basen to chętnie napiszę jeszcze jeden wątek o bezpieczeństwie na na basenie. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.