W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, w Diecezji Bielsko-Żywieckiej nie organizujemy w tym roku odwiedzin duszpasterskich rodzin w tradycyjnym okresie.

Wizytę duszpasterską przenosimy na czas, kiedy pozwolą na to warunki sanitarne. Czas ten zostanie podany do wiadomości przez Wydział Duszpasterstwa Ogólnego.

Bp Roman Pindel
Biskup Bielsko-Żywiecki

(źr. diecezja.bielsko.pl,  fot. swflorian.pl)

5 KOMENTARZE

  1. Biskup się schował i trzęsie portkami. Zostawił swoich księży i owieczki. Jedyne komunikaty jakie wydaje to dyspensy i odwołania. Świat stoi na głowie!! Zachowuje się jak urzędnik państwowy! Jedyny pozytyw z pandemii jest taki, że widać kto jest kim. Czy koś był pozorantem czy rzeczywiście w coś wierzy.

    3
    3
  2. A pomyśleliście nowocześni z wielkiego Miasta przedmówcy filozofowie Fejsbukowi, że kolęda potrzeba była starszym i samotnym ??? Ale w waszym fejsbukowym śwatopogladzie nie ma ludzi starszych, nie ma tradycji i nie ma niczego. Wiwat MIŚ !

    16
    12

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.