Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 47-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia, a wpadł podczas policyjnej interwencji. Odpowie również za znieważenie policjantów.

“Do zatrzymania poszukiwanego doszło 15 listopada w Jawiszowicach. Tuż przed godziną 15 operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie, dotyczące trwającej od dłuższego czasu głośnej awantury w jednym z mieszkań. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie czynności policjanci zobowiązali mieszkankę Jawiszowic oraz jej 47-letniego partnera do zachowania zgodnego z prawem, po czym mundurowi przystąpili do legitymowania uczestników kłótni. Wtedy okazało się, że 47-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej do odbycia kary więzienia za przestępstwo drogowe” – czytamy w komunikacie.

W związku z powyższym mundurowi poinformowali mężczyznę , że zostaje zatrzymany. Poszukiwany trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych w oświęcimskiej komendzie Policji.

“47-latek już wkrótce trafi do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe 8 miesięcy. Ponadto będzie również odpowiadał za znieważenie funkcjonariuszy, ponieważ w trakcie doprowadzania do pomieszczeń dla zatrzymanych wielokrotnie ich znieważył słowami wulgarnymi” – dodaje rzeczniczka oświęcimskiej Komendy.

(źr., fot. PolicjaOświęcim)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.