Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Dawid Burzacki Brzeszcze, to firma specjalizująca się w zabezpieczeniach imprez masowych i rekreacyjnych. CRS działa na rynku medycznym od blisko 10 lat.

Firmę tworzy grupa pasjonatów ratownictwa, którzy dbają o to, aby uczestnicy zabezpieczanej imprezy czuli się bezpiecznie. CRS Dawid Burzacki obsługuje różnego rodzaju wydarzenia, np. pikniki firmowe, festyny, koncerty itp. Każde zabezpieczenie jest poprzedzone stworzeniem odpowiedniego Planu Zabezpieczenia Medycznego. To właśnie na podstawie planu zabezpieczenia, nasze zespoły realizują zabezpieczenie medyczne. Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Dawid Burzacki dzięki współpracy z partnerami biznesowymi, dysponuje sprzętem najnowszej generacji. W dyspozycji naszego personelu medycznego są ambulanse w standardzie „P” i „S”. Do realizacji trudniejszych projektów wykorzystujemy quady ratownicze przystosowane do ewakuacji osób poszkodowanych z terenu trudno dostępnego.

Wszystkie nasze zespoły wyposażone są w bezprzewodowe środki łączności. Swoim klientom oferujemy również mobilne Centrum Dowodzenia, które koordynuje zabezpieczenie medyczne i przeciwpożarowe danej imprezy masowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również Transport Medyczny, realizowany przez zespoły ratownicze w skład których wchodzą osoby na co dzień pracujące w Państwowej Służbie Zdrowia.

Nieodpłatnie świadczymy usługi z zakresu nauki pierwszej pomocy w przedszkolach i szkołach. Istnieje możliwość zorganizowania bezpłatnego pokazu pierwszej pomocy i ratownictwa specjalistycznego- mówi Dawid Burzacki (Brzeszcze), właściciel Centrum Ratownictwa Specjalistycznego.

Swoją ofertę kierujemy również do zakładów pracy. Nasi specjaliści nieodpłatnie przygotują audyt bezpieczeństwa Państwa firmy. Podpowiemy jakie rozwiązania wprowadzić, aby Państwa pracownicy pracowali w bezpiecznym środowisku. Uwzględniając zagrożenia występujące w Państwa zakładzie, przygotujemy szkolenia tematyczne z zakresu pierwszej pomocy. Nasi instruktorzy posiadają ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu ratownictwa medycznego i specjalistycznego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, rozszerzyliśmy ofertę zabezpieczeń imprez masowych o ratownictwo wodne, wysokościowe i ochronę. Dzięki współpracy z liderami bezpieczeństwa z terenu całego kraju, możemy zaproponować Państwu kompleksowe zabezpieczenie każdej imprezy masowej lub rozrywkowej.

Działamy na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. Realizowaliśmy zabezpieczenia festiwali na terenie Czech, Ukrainy i Niemiec.