W poniedziałek na oficjalnej stronie Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu  opublikowano informację, wedle której – Od dnia 1 Września 2020 w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu będzie można dokonywać płatności tylko w sposób bezgotówkowy, za pomocą kart płatniczych.

Od wtorku 1 września br. Kasa Banku Spółdzielczego mieszcząca się w budynku Starostwa Powiatowego w Oświęcimiu zostanie zlikwidowana.

W Starostwie dostępna będzie możliwość wykonania wyłącznie transakcji bezgotówkowych poprzez terminale płatnicze.

(źr., fot. powiat.oswiecim.pl)

11 KOMENTARZE

  1. CO TO ZA JAJA SE ROBIĄ?????> zgodnie z prawem podstawowym środkiem płatniczym w Polsce jest Polski złoty a nie jakaś karta płatnicza!! Mają obowiązek przyjmowania środków płatniczych zgodnych z wymogami prawa w RP!!

    15
    1
    • Żadne jaja. I radzę się na to przygotować też w każdych innych miejscach. W końcu elektronicznymi cyferkami łatwiej się obrabia niż monetą 🙂

      • A anonimie wiesz że to jest równoznaczne z okradaniem/wyłudzaniem -przymuszaniem/ Polaków czyli petentów????gdyż za każdą operacje finansową banki pobierają dodatkową prowizje czyli podatnik musi zapłacić znacznie więcej niż tego wymagają urzędnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.