Kochani Uczniowie!

Ponieważ od 1 września nowego roku szkolnego nie pełnię już funkcji dyrektora szkoły, a nie miałam okazji się z Wami pożegnać, robię to przez Facebook (niech żyją social media 😉 )

Z naszą szkołą związana byłam od 37 lat. Miałam okazję widzieć jak dorastają kolejne pokolenia fajnych, młodych, szalonych ludzi; towarzyszyłam Wam w dojrzewaniu, podejmowaniu ważnych wyborów, w pierwszych krokach dorosłość. Ludzie odchodzą, szkoła pozostaje.

Życzę Wam, żeby każdy z Was odnalazł w szkole podstawy, by czuć się pewnie w dzisiejszym świecie i nauczyciela-przewodnika po trudach życia.

Życzę wytrwałości w nauce i pracy nad sobą, a także szczęścia, bo ono zawsze się przyda.

Nowej pani Dyrektor i wszystkim pracownikom szkoły życzę mądrych, pełnych energii i pomysłów uczniów.

Wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym. Powodzenia! (i do zobaczenia w innych miejscach niż korytarze szkoły)

 

Anna Kasprzyk-Hałat, teraz emerytowany dyrektor PZ6

9 KOMENTARZE

 1. Dla mnie Ta kobieta to była masakra. Mściwa i zawzieta. Zawsze liczyło się tylko jej zdanie. Potrafiła zrobić piekło. Co jak co ale szkołę mam już za sobą i strasznie się cieszę.

 2. I jak zwykle stek bzdur i wiadro pomyj. Wszystko anonimowo oczywiście. Tacy bohaterowie….
  Dziękujemy Pani Profesor! Mitologię pamiętam do dziś.

 3. Nareszcie! Teraz jeszcze niech wyborcy pozbędą się jej z rady gminy. To szara eminencja, która rozgrywa tą gminę od kilku lat. Intrygi, intrygi, intrygi.

 4. Kroko jak się było ćwierć inteligentnym to się nie dziwię że nie przepadałeś za dyrektorką. Drugiej takiej osoby jak ona ze świecą szukać.

 5. Oj była Pani świetna w tym co robiła.
  Była Pni cudowna jako P.Dyrektor ale tak że jako człowiek..
  I tak wiele zrobiła dla tej szkoły..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.