Agencja Komunalna w Brzeszczach przedstawiła harmonogram wywozu odpadów w 2021 roku. 

Przedstawiony harmonogram wywozu odpadów obowiązuje w okresie od stycznia do listopada 2021 roku tj. w okresie obowiązywania umowy na odbiór i zagospodarowanie odpadów, którą Gmina Brzeszcze zawarła w 2019 roku z Agencją Komunalną. W roku bieżącym przeprowadzone zostanie postępowanie przetargowe mające na celu wyłonienie wykonawcy usługi w kolejnych miesiącach, począwszy od grudnia 2021 roku.

Harmonogramy dla poszczególnych rejonów dostępne są TUTAJ.

(źr. brzeszcze.pl, fot. jaxcenter.com)

5 KOMENTARZE

 1. A gdzie masz zapisane jakie ulice należą do poszczególnych rejonów, przecież wszystkie ulice w gminie nie są wymienione?. Oczywiście pośrednio można to ustalić. Tylko po co komplikować sprawę i oznaczać poszczególne rejony dodatkową literą. Czy nie prościej byłoby oznaczyć je kolejnymi cyframi, np. 1,2, 3 itd. lub I,II,III itd.

 2. Pytanie: czy można było ten harmonogram przedstawić w sposób jeszcze bardziej skomplikowany – czytaj mniej czytelny niż w doręczonych mieszkańcom broszurach?

  • “Zdziwiony czytam i nie wiem czy to jest to na pewno nie jest to możliwe to proszę o informację czy to jest to na pewno nie jest to.”
   tak sie czuje Lin jak szuka swojej ulicy w harmonogramie.

   2
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zostaw komentarz
Please enter your name here

!

Publikując komentarz, czytelnik oświadcza, że zapoznał się z regulaminem serwisu dostępnym w zakładce Polityka Prywatności. Publikując wpis, akceptujesz zapisy regulaminu.